Ławy, stoły, siedzenia

     Dla osób posiadający własny ogród, miejsce biesiadne, restauracje które chcą swoje wnętrze udekorować na styl staropolski rustykalny polecamy zestawy ław i stołów wykonane z dębu. Są mocne solidne dobrze zaimpregnowane meble które mogą znajdować się na zewnątrz budynku i który nadają nie powtarzalny charakter miejscu. Ławy mają oparcie – gwarantuje to komfortowy wypoczynek. Ławy wykonujemy sami więc jest możliwość dobrania rozmiarów na zamówienia Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia oferowanych mebli:

LAWY ŁAWY ŁAWY ŁAWY ŁAWY

Dostępne są na zamówienie w naszej firmie, na terenie Wrocławia przy sprzedaży kompletu gwarantujemy darmową dostawę do domu, w okolicach Wrocławia – po uprzednim ustaleniu warunków sprzedaży. Ławy w tym stylu doskonale nadają się także do ogródków czy restauracji na zewnątrz lokalu bądź wewnątrz. Są one trwalsze a ich styl doskonale będzię zgrywał się z wystrojem lokali.


Istnieje możliowść użycia odpowiednich impregnatów, lakierów do ław tak aby nadać im odpowiedni kolor i wygląd. Tę czynosć możemy przeprowadzić podczas produkcji ławy - mebli ogrodowych.

Serdecznie Polecamy !

Moskitiery

nazwa pochodzi od hiszpańskiego słowa mosquito oznaczające komar. Moskitiera jest to zasłona z gęstej siatki zakładana na okno lub zawieszana nad łóżkiem w celu osłony przed owadami, w szczególności przed komarami, muchami, meszkami. Jest to bardzo stary wynalazek który używała już np.: królowa Egiptu Kleopatra. Siatka wykonana jest z różnych materiałów bawełny, polietylenu, poliestru lub nylonu.

     Firma Abbud dostarcza swoim klientom wysokiej jakości moskitiery montowane na oknach produkowane przez renomowanych dostawców. Moskitiery można montować w drzwiach balkonowych czy oknach połaciowych. Moskitiery opierają się na porządnej aluminiowej ramie oraz siatce z tworzywa sztucznego. Gwarantuje to trwałość na lata, a przede wszystkim ochronę przed owadami.

Konkurencyjne rozwiązania typu umieszczania siatki na rzepy nie są trwałe – i w zasadzie kończą swoją żywotność po sezonie i nie gwarantują ochrony. Moskitiery i siatki sprzedawane przez nas, oraz montowane są trwałe oraz szczelne, odporne na warunki atmosferyczne. Dlatego polecamy chronić siebie, swoich bliskich, w szczególności dzieci stosując moskitiery zakupione u nas.

W Polsce moskitiery chronią przed:

Komar z Wrocławia

Komarami

(Culicidae ) - które żerują na ludziach i wypijają krew, przy okazji mogą przenosić choroby. Ich ukłucie nie jest miłe, czesto są zmorą mieszkańców położnych obok zbiorników wodnych i rowów melioracyjnych

końska mucha

Jusznica deszczowa zwany popularnie końską muchą

(Haematopota pluvialis) – gatunek owada z rodziny bąkowatych, szeroko rozpowszechniony, występuje pospolicie w Polsce. Samice żerują na krwi, atakują ludzi i zwierzęta domowe. Wysysają krew, którą potrzebują dla rozwoju ich jaj i larw. Ukąszenia tego owada są bardzo bolesne

meszka

Meszkowate

- (Simuliidae ) - jest to dosyć duża rodzina owadów. Niebezpieczne są samice, które rozcinają skórę miejscowo w celu wypicia sączącej się krwi. Mogą przenosić choroby, skóra po nacięciu jest narażona na infekcje.

Osa

Osa

– owad który popularnie występuje w Polsce. Jeżeli jest rozdrażniony może atakować, posiada żądło z jadem które dla osób z alergią może być niebezpieczne

szerszen groźny

Szerszeń europejski, szerszeń groźny

- jest większy od osy żywi się owadami , owocami oraz sokami niektórych drzew. Jego użądlenie może być bardzo niebezpieczne dla osób uczulonych

pszczoła miodna

Pszczoła

– owad popularnie znany z produkcji miodu może być niebezpieczny i żądlić...

Czytaj więcej: Moskitiera

Balkony

Firma Abbud – usługi ogólnobudowlane zajmuję się również wykańczaniem, obudowywaniem, wykładaniem balkonów, wnęk balkonowych, tarasów materiałami klasycznymi (drewno, kamień, szkło) według autorskich projektów. Możemy również zamontować markizy, rolety, czy żaluzje w oknach balkonowych, czy nawet wymienić całą stolarkę okienną na balkonie. Obudowywanie balkonów wpływa na bezpieczeństwo, podwyższa standard czy zmniejsza energochłonność mieszkania, ale także poprawia estetykę. Natomiast markizy rolety czy żaluzję chronią przed światem w słoneczny dzień. Poniżej prezentujemy fragmenty naszych realizacji:

BALKONY    BALKONY

 

Usługi te świadczymy głównie w rejonach Wrocławia oraz w województwie dolnośląskim, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie zajmiemy się twoim balkonem, tarasem..

Ciepło i komfort w twoim domu,

Jeżeli masz wyzwanie:

 • brakuje ci miłego przytulnego miejsca w domu, gdzie możesz spędzać czas z rodziną lub czytać ulubioną książkę i marzysz o kominku,
 • jeżeli masz stary, wypalony, rozlatujący się kominek lub twój kominek szybko się wypala, kopci w domu,
 • jeżeli chcesz zmienić aranżację swego ogniska domowego,
 • jeżeli chcesz, aby było cieplej w domu,
 • jeżeli masz piec kaflowy, którego chcesz się pozbyć, a w miejsce to postawić kominek lub inaczej zaadaptować przestrzeń,
 • jeżeli masz restaurację, gospodę, zajazd, gdzie chciałbyś nadać niepowtarzalny klimat,
 • brakuje ci ogrzewania na zimne chłodne dni, ogrzewania z klasą i duszą.

To napisz do nas. Firma Abbud działająca na terenie Wrocławia i okolic specjalizuje się w pracach ogólnobudowlanych w tym remontach, stawiania, renowacji, adaptacji, przygotowywania kominków, palenisk, pieców. Wykonujemy, dostosowujemy, remontujemy, doradzamy oraz pomagamy wyborze najbardziej korzystnej oferty.

Zajmujemy się kominkami:

 • zabudowanymi całkowicie, częściowo, a także wolno stojącymi,
 • posiadającymi otwarte palenisko lub wkład kominowy,
 • w których pali się drewnem, elektryczne, na gaz, etanol (biokominki),
 • murowanymi.

Zajmujemu się również rozbiórką pieców. Współpracujemy z kominiarzami, elektrykami, projektantami. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort. U nas możesz liczyć na usługi kompleksowe. Zainwestuj na zimę i okresy chłodne – a z nami na pewno zwróci Ci się inwestycja.

 

Przykład naszych realizacji - KOMINKI


Kominki Kominki

.

Warto wiedzieć

Palenie od góry, w piecach służących do ogrzewania możemy zastosować spalanie węgla od góry. Ten sposób spalania węgla daje możliwość zaoszczędzenia do ok. 20% węgla, oraz zmniejszenia ilości popiołu – węgiel lepiej ulega spaleniu. Więcej

Wkłady kominkowe - najtańsze można znaleść od 600zł po cały system za 50tysięcy, zanim kupimy polecamy porównanie cen zapomocą porównywarki wkładów kominkowych i kominków

Rozpalanie – jeżeli mamy problem z rozpalaniem w kominku w piecu możemy zastosować rozwiązania typu eko-ognisko. Rozwiązanie to nadaje się także do rozpalania grilla.

 

 

Interaktywna mapa


Wyświetl większą mapę

ABBUD

usługi
ogólnobudowlane
stolarka okiena

51-214 Wrocław
ul. Armii Ludowej 58
tel. 601-05-25-33


Kamien naturalny WroclawKamień naturalny jest jednym z najpiękniejszych materiałów wykończeniowych oraz dekoracyjnych jakie można zastosować w domu. Można nim obłożyć elewacje, balkon, wykonać wejście do domu czy nawet kuchnie lub łazienkę. Nie ma ograniczeń w stosowaniu go jako materiał dekoracyjny – nie mniej jednak w niektórych wypadkach gdzie na przykład występuje wysoka temperatura np.: kominki, lub wilgotność parapety, podmurówki polecane są różnego rodzaju kamienie naturalne.

Kamień naturalny oraz materiały pochodzące z natury zapewniają oryginalność (każdy jest inny), przyjazność środowisku. Kamień naturalny w przeciwieństwie do materiałów syntetycznych które mają okres trwałości, nie ulega rozkładowi – był przed mami i będzie jeszcze długo po nas. To jest ważna cecha ponieważ zapewnia trwałość i niektóre elementy jak schody, elewacje warto zachować od razu dla naszych wnucząt i prawnucząt. Bogata gama różnego rodzaju naturalnych produktów gwarantują dobranie odpowiedniego materiału zarówno pod względem kolorystycznym, fakturowym jak i parametrami fizykochemicznymi.

Do grupy tych materiałów zalicza się różnego rodzaju:

onyksy w tym najpiekniejszy zielony Verde Smeraldo, lub Verde Pakistano,
łupki różnego koloru od czarnych, ruduch, żółtych , srebnych po wielokolorowe,
piaskowce  gładkie a także z fakturami oraz z liniami,
marmury o ciekawych kolorach barwach a nawet z odciskami zmineralizowanych skamieniałości,
trawertyn ładny gładki dostojny materiał ,
agaty – kamienie półszlachetne...

 

 BALKONY

Firma ABBUD wykonuje roboty układanie elewacji, wymiana parapetów okiennych, czy prac budowlanych w którym wykorzystać można naturalne materiały w tym materialy kamienne. Montowane przez nas parapety są bardzo trwałe i najwyższej jakości. Także wykonujemy elewacje z piaskowca czy obudowywanie kominków, pieców w domach i pomieszczeniach restauracyjnych. Usługi te świadczymy głównie w rejonach Wrocławia oraz w województwie dolnośląskim. Przy większych realizacjach działamy w kraju oraz poza krajem. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie zajmiemy się twoimi potrzebami.