OKNA

Czy warto oszczędzać na oknach?

Profesjonalny audyt energetyczny domu jest stosunkowo drogi i nie każdego stać na wykonanie go aby dowiedzieć się o nieszczelnościach i stratach ciepła. Ponieważ nowe domy budowane od roku 2014 roku muszą spełniać już ostrzejsze kryteria izolacyjne. (definiują to ustawy RP), warto dowiedzieć się coś więcej o technikach pomiaru strat ciepła. Jeżeli wybudowany jest już budynek i chcemy się dowiedzieć jakie i gdzie mamy straty ciepła (lub nieszczelności) warto w okresie zimowym porobić zdjęcia kamerą termowizyjną. W okresie zimowym najlepiej ponieważ jest największa różnica temperatur. Na zdjęciach widać różnice temperatur poszczególnych elementów. Te informacje możemy potem wykorzystać zabezpieczając odpowiednie rejony.

Czytaj więcej: Czy warto oszczędzać na oknach

  Czy warto jest inwestować na zimę w wymianę okien.

 Jeśli mamy stare, drewniane okna (starsze niż 15lat)

- takiej stolarki jest coraz mniej na rynku, ale wciąż zdarzają się osoby posiadające tego typu okna. Są to okna, które przeważnie nie są w żadnej klasie energooszczędności. Posiadają szpary w oknach, wymagają na zimę doszczelnienia- uszczelkami lub innymi materiałami.
Koszty, które ponosi się użytkując takie okna to:

Czytaj więcej: Wymiana okna na zimę

BUDOWA DOMÓW

Zajmujemy się także budową domów – solidnie, szybko, profesjonalnie. Budujemy tak, jak byśmy mieli sami w nich zamieszkać. Poniżej znajdują się realizację naszych domów wraz ze zdjęciami  kilku budów.

Ostatni dom


DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY

 

Następny dom


DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY

Następny dom


DOMY DOMY DOMY

 

 

Następny dom 

DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY

 

Następny

DOMY DOMY DOMY DOMY DOMY

Czytaj więcej: Domy

OKNA

Wymiana monatrz okien

Nasza firma specjalizuje się w montażu oraz wymianie stolarki okiennej w budynkach mieszkaniowych jak i w zakładach oraz instytucjach. Podejmujemy się wymiany okien zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm, wystawiamy faktury VAT. Wycena oraz kosztorys przeprowadzamy szybko i solidnie, a przedstawione cenny są kosztami ostatecznymi. Służymy zawsze fachową solidną pomocą – montujemy okna już 22 lata i mamy zamontowane klika tysięcy metrów kwadratowych różnego rodzaju okien.

Stare okna

Podczas wymiany na życzenie klienta zabierane są stare okna oraz utylizowane bez dodatkowych kosztów. Gwaratuje to bardzo czystą wymianę oraz posprzątanie po sobie.

Wykończenie

Okna wstawione czy wymienione są trwale mocowane ze najnowsza sztuką budowlaną, dodatkowo zgodnie z ustaleniami klienta wykańczamy ościeżnice – tynkujemy, malujemy, lub montujemy dodatkowe elementy np.: parapety. Staramy zaspokoić wszystkie oczekiwania, oraz wykonać prace z najlepsza precyzją i jakością. Dodatkowo udzielamy gwarancji na nasze roboty. Oraz jesteśmy wstanie dostarczyć inne produkty takie jak rolety, żaluzje.

Działamy - Wrocław i okolice, dolnyśląsk

Działamy na rynku Wrocławskim, Dolnośląskim, ale podejmujemy także większe prace w Polsce oraz zagranicą. Dysponujemy własnym transportem, którym dowozimy okna i nie tylko.

Rodzaje okien

Montowane okna przez nas w głównej mierze to okna różnego rodzaju (okna, dżwi balkonowe, witryny, okna dachowe, wystawowe, działowe, okna połaciowe - więcej o oknach dachowych) wykonane z PCV, Aluminium, drewna oraz z iinych materiałów. Montujemy okna z jedną, dwoma lub wieloma szybami o różnym współczynniku przenikalności cieplnej czy też promieniowania UV, (doradzamy wyborze). Stosujemy najlepsze rodzaju okucia w oknach. Montujemy okna do domów wykonanych w technologii pasywnej – gwarantując najwyższa jakość. Dostawcami okien dla naszej firmy są najlepsze firmy na rynku, mamy bardzo korzystne ceny.

 

WYMINA OKNA NA ZIME

OKNA POŁACIOWE

OKNA

JAK WYBRAĆ OKNA

Jak wybrać parapet

Czy warto oszczędzać na oknach

Czytaj więcej: Okna

Polecamy artykuł: Jak wybrać drzwi.

Katalogi którymi dysponujemy w firmie to katalogi na rok 2014 oraz 2013, poniżej prezentujemy zdygitalizowane katalogi lat ubiegłych

POSIADAMY AUTORYZACJĘ NA SPRZEDAŻ I MONTAŻ DRZWI WEJŚCIOWYCH DO DOMÓW I MIESZKAŃ FIRMY "GERDA" NAJNOWSZE WERSJE KATALOGÓW DO POBRANIA BEZPŁATNIE W NASZYM BIURZE HANDLOWYM
drzwi

SPRZEDAJEMY I MONTUJEMY DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE FIRMY "PORTA"

KATALOGI DOSTĘPNE W NASZYM BIURZE

 

 

Czytaj więcej: Drzwi

Ławy, stoły, siedzenia

     Dla osób posiadający własny ogród, miejsce biesiadne, restauracje które chcą swoje wnętrze udekorować na styl staropolski rustykalny polecamy zestawy ław i stołów wykonane z dębu. Są mocne solidne dobrze zaimpregnowane meble które mogą znajdować się na zewnątrz budynku i który nadają nie powtarzalny charakter miejscu. Ławy mają oparcie – gwarantuje to komfortowy wypoczynek. Ławy wykonujemy sami więc jest możliwość dobrania rozmiarów na zamówienia Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia oferowanych mebli:

LAWY ŁAWY ŁAWY ŁAWY ŁAWY

Dostępne są na zamówienie w naszej firmie, na terenie Wrocławia przy sprzedaży kompletu gwarantujemy darmową dostawę do domu, w okolicach Wrocławia – po uprzednim ustaleniu warunków sprzedaży. Ławy w tym stylu doskonale nadają się także do ogródków czy restauracji na zewnątrz lokalu bądź wewnątrz. Są one trwalsze a ich styl doskonale będzię zgrywał się z wystrojem lokali.


Istnieje możliowść użycia odpowiednich impregnatów, lakierów do ław tak aby nadać im odpowiedni kolor i wygląd. Tę czynosć możemy przeprowadzić podczas produkcji ławy - mebli ogrodowych.

Serdecznie Polecamy !