OKNA

Wymiana monatrz okien

Nasza firma specjalizuje się w montażu oraz wymianie stolarki okiennej w budynkach mieszkaniowych jak i w zakładach oraz instytucjach. Podejmujemy się wymiany okien zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm, wystawiamy faktury VAT. Wycena oraz kosztorys przeprowadzamy szybko i solidnie, a przedstawione cenny są kosztami ostatecznymi. Służymy zawsze fachową solidną pomocą – montujemy okna już 22 lata i mamy zamontowane klika tysięcy metrów kwadratowych różnego rodzaju okien.

Stare okna

Podczas wymiany na życzenie klienta zabierane są stare okna oraz utylizowane bez dodatkowych kosztów. Gwaratuje to bardzo czystą wymianę oraz posprzątanie po sobie.

Wykończenie

Okna wstawione czy wymienione są trwale mocowane ze najnowsza sztuką budowlaną, dodatkowo zgodnie z ustaleniami klienta wykańczamy ościeżnice – tynkujemy, malujemy, lub montujemy dodatkowe elementy np.: parapety. Staramy zaspokoić wszystkie oczekiwania, oraz wykonać prace z najlepsza precyzją i jakością. Dodatkowo udzielamy gwarancji na nasze roboty. Oraz jesteśmy wstanie dostarczyć inne produkty takie jak rolety, żaluzje.

Działamy - Wrocław i okolice, dolnyśląsk

Działamy na rynku Wrocławskim, Dolnośląskim, ale podejmujemy także większe prace w Polsce oraz zagranicą. Dysponujemy własnym transportem, którym dowozimy okna i nie tylko.

Rodzaje okien

Montowane okna przez nas w głównej mierze to okna różnego rodzaju (okna, dżwi balkonowe, witryny, okna dachowe, wystawowe, działowe, okna połaciowe - więcej o oknach dachowych) wykonane z PCV, Aluminium, drewna oraz z iinych materiałów. Montujemy okna z jedną, dwoma lub wieloma szybami o różnym współczynniku przenikalności cieplnej czy też promieniowania UV, (doradzamy wyborze). Stosujemy najlepsze rodzaju okucia w oknach. Montujemy okna do domów wykonanych w technologii pasywnej – gwarantując najwyższa jakość. Dostawcami okien dla naszej firmy są najlepsze firmy na rynku, mamy bardzo korzystne ceny.

 

WYMINA OKNA NA ZIME

OKNA POŁACIOWE

OKNA

JAK WYBRAĆ OKNA

Jak wybrać parapet

Czy warto oszczędzać na oknach

 

Okna Adams Jednym z dostawców jest firma ADAMS oferująca stolarkę pcv i alu. Tej firmy montujemy między innymi okna:
Okno Bruegmann Okno Bruegman Classic – cechujące się trwałością , funkcjonalnością oraz wysokimi parametrami termoizolacyjnymi i technicznymi. Zastosowany pięciokomorowy profil o głębokości zabudowy 73mm z dwoma uszczelkami zapobiega powstawaniu tzw mostków cieplnych co redukuje straty ciepła. Bardzo długa żywotność okna
Okno Bruegmann rondo Okno Bruegmann Rondo – to okno różni się od poprzedniego tym że zostało wzbogacone półzlicowanym skrzydłem. Okno powstało na życzenie klientów którzy cenią sobie aranżacje wnętrz oraz owalne kształty. Zaokrąglony profil dodatkowo poprawia szczelność okna poprzez równomierne odprowadzanie wody deszczowej.
Okno Invest Okno Invest – to okno które zostało tak zaprojektowane aby połączyć nowoczesność i klasyczność a przy okazji umożliwić użytkowanie okna przez wiele lat. Pięciokomorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną oraz akustyczną.
Okno Invest rondo Okno Ivest Rondo podobnie jak okno Bruegmann Rondo posiada półzlicowane skrzydło względem okna Invest. Dzięki temu doskonale wpisuje się w wygląd nowoczesnych wnętrz. Parametrami nie ustępuje oknu Invest.
Okno pasywne Passiv Line – dbanie o energię traconą podczas sezonu grzewczego jest jednym z największych bolączek każdego posiadacza mieszkania. Okna dzięki temu, że posiadają dużą powierzchnie oraz wykonane są ze szkła narażone są na znaczne utraty ciepła. Dlatego osoby dbające o energię oraz podchodzące ekonomicznie decydują się na pasywne okna – składające się z trzech szyb, komory wypełnione są specjalną pianką poliuretanową. Współczynik przewodnictwa ramy wynosi Uf=0.9 W/m2*K, zaś szyby z argonem Uos=0,6W/m2*K, okno o wymiarach 150cm na 150 cm jedno skrzydłowe uzyskuje współczynik przenikania ciepła Uw=0,79w/m2*K. Inwestycja w okna Passiv Line zwraca się po niecałych 5 latach w porównaniu ze standardowym oknem 5-komorowym U2=1,4W/m2*K
okno passiv color Passiv Line Color – to okna typu Passiv line stworzone z myślą o osobach wymagających doskonałego dobrania kolorystycznego do elewacji budunku. Są to okna które można zamówić w różnych kolorach
... Więcej informacji oraz możliwość zobaczenia oraz porównania okien w naszym biurze