Ławy, stoły, siedzenia

     Dla osób posiadający własny ogród, miejsce biesiadne, restauracje które chcą swoje wnętrze udekorować na styl staropolski rustykalny polecamy zestawy ław i stołów wykonane z dębu. Są mocne solidne dobrze zaimpregnowane meble które mogą znajdować się na zewnątrz budynku i który nadają nie powtarzalny charakter miejscu. Ławy mają oparcie – gwarantuje to komfortowy wypoczynek. Ławy wykonujemy sami więc jest możliwość dobrania rozmiarów na zamówienia Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia oferowanych mebli:

LAWY ŁAWY ŁAWY ŁAWY ŁAWY

Dostępne są na zamówienie w naszej firmie, na terenie Wrocławia przy sprzedaży kompletu gwarantujemy darmową dostawę do domu, w okolicach Wrocławia – po uprzednim ustaleniu warunków sprzedaży. Ławy w tym stylu doskonale nadają się także do ogródków czy restauracji na zewnątrz lokalu bądź wewnątrz. Są one trwalsze a ich styl doskonale będzię zgrywał się z wystrojem lokali.


Istnieje możliowść użycia odpowiednich impregnatów, lakierów do ław tak aby nadać im odpowiedni kolor i wygląd. Tę czynosć możemy przeprowadzić podczas produkcji ławy - mebli ogrodowych.

Serdecznie Polecamy !